ХХХIII Jõhvi “Hüppaja päev”

ХХХIII Jõhvi “Hüppaja päev” toimus Ahtme kergejõustikuhallis. Sel aastal võtsid võistlustest osa sportlased Tallinnast, Rakverest, Türist, Jõgevalt, Narvast, Sillamäelt, Kohtla-Järvelt ja Jõhvist.

Teivashüppe võistluses tulid oma vanuseklasside võitjateks Roland Peet(Jõhvi Spordikool), Savva Novikov (Visa, Jõhvi), Aivar Ellam (Vike, Rakvere), Hanna-Maria Peetsalu (Jõhvi Spordikool).

Kolmikhüppes näitas head tulemust poiste U16 vanuseklassi võitja Viktor Morozov (KJK Atleetika, Kohtla-Järve) – 13,92 meetrit. Samuti olid võitjateks Dmitri Fomin (KJK Atleetika, Kohtla-Järve), Aleksey Demidovitš (KJK Kalev, Sillamäe), Ivan Titov (KJK Kalev, Sillamäe), Andrei Artamonov(KJK Kalev, Sillamäe), Darina Tšudakova (KJK Kalev, Sillamäe), Marta Malinina (PSK Narvic, Narva), Anfisa Karyagina (Visa, Jõhvi), Kati-Ly Randviir (Vike, Rakvere), Elnara Petunova (Tsefei, Kohtla-Järve).

Jõhvi Vene Põhikooli eriauhindu pälvisid kõrgushüppe võistlusest osavõtjad, kuna Jõhvi linna “Hüppaja päev” saab oma alguse kõrgushüppe koolivõistlusest. Tol aastal olid näidatud kõrgeid tulemusi poiste seas: Markus Anvelt (Alem,Türi) poiste U18 vanuserühmas võitis tulemusega 190sm. Teisteks võitjateks oma vanuserühmades tulid Jaroslav Sivuha (Audentese Spordiklubi, Tallinn),  Savva Novikov (Visa, Jõhvi), Andrei Artamonov (KJK Kalev, Sillamäe), Eva Tjurina(PSK Narvic, Narva),  Kati-Ly Randviir (Vike, Rakvere).

Samuti tuli hea tulemusega (5,29m) kaugushüppe U16 vanuserühma võitjaks Anfisa Karjagina (Visa, Jõhvi). Teised kaugushüppe võitjad: Ilja Mandrikov (PSK Narvic, Narva), Grigori Velikanov (KJK Kalev, Sillamäe), Jaroslav Sivuha (Audentese Spordiklubi, Tallinn), Savva Novikov (Visa, Jõhvi), Andrei Põhtin (KJK Atleetika, Kohtla-Järve).
XXXIII “Hüppaja päeva” võistlust toetasid: Ida-Virumaa Omavalitsuste Liit, “Kultuurkapitali” fond, Jõhvi vald, Jõhvi Spordikool, Jõhvi linna kergejõustikuklubi “Visa” ning Jõhvi Vene Põhikool.
Erilised tänusõnad vabatahtlikele, kes aitasid võistluste läbiviimisel.