4.a ja 4.d klassi õppereis Avinurmesse KIK-projekti raames.

dsc_0179-%d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f

14. novembril 2016.a toimus 4.a ja 4.d klassi järjekordne õppereis KIK-projekti raames (õppeprogramm “Elulaad, mis loodusega kooskõlas”). Külastasime Avinurme Elulaadikeskust. Elulaadikeskuses tervitasid meid giidid. Pärast seda õpilased jagunesid kahte rühma ja asusid tööle.
Selle õppeprogrammi raames lapsed kuulasid loengut “Putukate elulaad”, mis tutvustas erinevaid putukaid, nende elupaiku, kuidas nad on mõjutanud inimeste elulaadi ja kuidas inimesed on mõjutanud putukate elulaadi. Seejärel vastasid õpilased giidi küsimustele putukate kohta. Järgmiseks oli Avinurme Elulaadikeskuse muuseumi ekspositsiooni “Jaht kui elulaad” külastamine. Saime teada, mis loomad ja linnud elavad Eesti metsades ja osalesime viktoriinis “Kuldvillak”. Küsimustele vastates, saime teada palju uut infot metsloomade välimuse, suuruse, ja eluviiside kohta. Viimaks õpilased tutvusid muuseumi ekspositsiooniga „Puust sündinud elu”, osalesid töötoas ja meisterdasid vineerist ehteid.
Lastele väga meeldis meie õppereis!