Ahtmes kergejõustikuhallis toimus Ida-Virumaa “10 olümpiastarti” esimene etapp

TV 10 Olümpiastarti on 1971. aastast Eesti Rahvusringhäälingu ja Eesti Kergejõustikuliidu koostöös toimuv sari, millest on sirgunud 26 olümpiamängudele jõudnud kergejõustiklast ja kogemusi saanud paljude teiste alade koondislased.

Eelmisel aastal saavutas meie kooli õpilane Anastassia Žitkova 5. koha Tartus toimunud TV 10 Olümpiastartide finaalis.

Meie kooli parimaks saavutuseks on Aleksandr Uiti 1996. aastal Ülinurmes toimunud XXV TV10 finaalis saavutatud teine koht.

Sel aastal toimub TV 10 Olümpiastarti võistlussarja 49. hooaeg.

Ahtmes kergejõustikuhallis toimus Ida-Virumaa “10 olümpiastarti” esimene etapp. Edukalt osalesid nendes võistlustes Jõhvi Vene Põhikooli õpilased. Vanemas vanuserühmas teivashüppes võitis Vjatšeslav Gorbunov, tema sai pronksi ka 50meetri jooksus. Samas vanuserühmas saavutas kolmanda koha teivashüppes Vladislav Vassiljev.

Nooremas tüdrukute vanuserühmas võitis kõrgushüppes Liana Muhhina, tema sai pronksi ka 50 meetri jooksus. Kõrgushüppes tuli teisele kohale Darja Drobysheva.

Palju õnne!