„Eesti Kergejõustikuauhinnad 2019“

Eesti Kergejõustikuliit kuulutas reedel, 22. novembril toimunud „Eesti Kergejõustikuauhinnad 2019“ galaõhtul välja aasta parimad sportlased.

Antud galaõhtu raames tunnustati ka spordiüritusi. Väga meeldiv on see, et Jõhvi linna Hüppaja päev oli samuti tunnustautd kui üks poplulaarseim Eesti kergejõustikuvõistlus. Auhinna võttis vastu nende võistluste korraldaja ning Jõhvi Vene Põhikooli kehalise kasvatuse õpetaja Viktor Predbannikov.

Jõhvi Hüppaja päev sai oma alguse aastal 1986 ning oli koolivõistlus kõrgushüppes. Antud üritus on alati olnud heaks traditsiooniks jõulude ja saabuva uue aasta eel. Tavaline koolivõistlus muutus populaarseks võistluseks Ida-Virumaal. Võitslustest võtavad osa noored sportlased Ida- ja Lääne-Virumaalt, Tallinnast ja Tartust. Tänavu on programmis nii kaugus-, kolmik-, kõrgus- kui ka teivashüpe.

Sel aastal toimub Jõhvi linna Hüppaja päev juba 33. korda, võistlused leiavad aset 14. detsembril Kohtla-Järve Spordikeskuse Ahtme kergejõustikuhallis.

Võistlust toetavad Jõhvi vald, Jõhvi Spordikool, Kultuurikapitali fond, Ida-Virumaa Omavalitsuste Liit ning Jõhvi Vene Põhikool.

You may also like...