Uudised

EKSL kergejõustiku meistrivõistlused 24. mai

Teisipäeval 16. mail toimusid Rakveres Eesti Koolispordi Liidu (EKSL) kergejõustiku meistrivõistlused.


Meie kooli õpilased esinesid edukalt võistlustel. 6.-7. kl Liana Muhhina - 60 m II koht, kaugus 4. koht; Alisa Barõshnikova 300 m III koht, 60 m 4. koht. 8.-9. kl. Daria Simanova, kuul II koht, kaugus III koht; Sofia Melašetš kaugus 5. koht; Vladislav Vassiljev kõrgus III koht, kaugus 5. koht; Arseni Osmolovski 100 m 6. koht.

Õnnitleme meeskonda eduka esinemise puhul!

Viktor Predbannikov
Kehalise kasvatuse õpetaja

Meie kooli õpilased esinesid edukalt võistlustel. 6.-7. kl Liana Muhhina - 60 m II koht, kaugus 4. koht; Alisa Barõshnikova 300 m III koht, 60 m 4. koht. 8.-9. kl. Daria Simanova, kuul II koht, kaugus III koht; Sofia Melašetš kaugus 5. koht; Vladislav Vassiljev kõrgus III koht, kaugus 5. koht; Arseni Osmolovski 100 m 6. koht.

Õnnitleme meeskonda eduka esinemise puhul!

Viktor Predbannikov
Kehalise kasvatuse õpetaja