JOONISTUSVÕISTLUS „ Jõhvi aastal 2038“

When:
03/05/2018 all-day
2018-05-03T00:00:00+03:00
2018-05-04T00:00:00+03:00
JOONISTUSVÕISTLUS „ Jõhvi aastal 2038“

2018.aasta 1.mail möödub 80 aastat päevast, mil Jõhvi sai linnaõigused. Seoses sellega toimub Jõhvis maikuus mitmeid pidustusi, sündmusi ja ettevõtmisi.

Jõhvi vallavalitsus kutsub kõiki lapsi ja noori osalema joonistusvõistlusel , mille käigus on võimalik fantaseerida, vaadata tulevikku ning kujutada Jõhvi linna ja eluolu paarikümne aasta pärast.

Joonistuste esitamise tähtaeg on 3.mai 2018

Konkurss toimub neljas vanuserühmas:

1.-3.klasside õpilased ;       4.-6. klasside õpilased;

7.-9. klasside õpilased;     10.-12. klasside õpilased/kutsekoolide õpilased.

Parimatest töödest valmib näitus, mida eksponeeritakse Jõhvi Kontserdimajas 10.-12.maini 2018 Jõhvi linnaõiguste saamise 80.aastapäeva pidustuste raames.

Täpsemad joonistusvõistluse tingimused

• Iga osaleja võib konkursile saata ühe joonistuse
  • Konkursile esitavate tööde tehnika on vaba. Lubatud on nii hariliku pliiatsiga tehtud joonistus, tussijoonistus, värvipliiatsi joonistus, pastell, akrüül jms.
  • Pildi- ja fotokollaažid ning muud taolised käsitööd ei ole lubatud. Samuti palume mitte esitada suuri kolmemõõtmelisi objekte (makett, skulptuur). Arvutigraafika on lubatud.
  • Tööle tuleb lisada nimi, vanus, klass, kontaktandmed (telefon, aadress, kui ol* mas, siis ka e-post) ning juhendaja olemasolul ka juhendaja nimi
  • Pildid esitada mõõtmetes  297 x 420mm (A3).
  • Pilte hindab 3-5-liikmeline žürii, kuhu kuuluvad vallavalitsuse esindajad, professionaalsed kunstnikud ja kunstiõpetajad. Võistlustööde hindamisel arvestatakse teose vastavust teemale, kunstilist taset ja idee originaalsust.
  • Võistlusel osaleja annab oma töö võistlusele esitades korraldajatele õiguse seda tasuta kasutada näitusel, avaldada veebis, trükistes jms.
  • Joonistuse esitamine konkursile on ka osaleja kinnitus, et ta on selle autor.
  • Konkursile tööde esitamise tähtaeg on 3.mai 2018
  • Võistlustööd tuleb saata või tuua Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskusesse, aadressile Pargi 40, Jõhvi, 41537.
  • Konkursile esitatud töid tagastatakse peale näituse korraldamist.
  • Kõikide vanusekategooriate parimtele auhinnad. Parimate autasustamine 11. mail konverentsil „Jõhvi homme

Lisainfo: Anne Uttendorf, Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse direktor, tel. 51 57 496

anne.uttendorf@johvi.ee