Goldbergi masina ehitamise võistlus Ida-Virus

20210421p01_001

Hariduskopter kutsub Ida-Viru füüsika-aasta “Särtsust pingeni” raames ehitama Goldbergi masinat!

Tähelepanu, kutsume kõiki teadushuvilisi lapsi ja noori koos juhendajatega osalema Goldbergi masina ehitamise võistlusel.

Selleks, et 1. juunil üheskoos Toilas lastekaitsepäeval Goldbergi masina ehitamise väljakutse vastu võtta, tuleb panna kokku 3-4 liikmeline võistkond ja registreerida end osalema hiljemalt 15. maiks alloleval lingil.

Meeskonnad saavad võistlusel ülesandeks ehitada etteantud vahenditega piiratud aja jooksul valmis toimiv Goldbergi masin.

Ehitusaeg:
lasteaia koolieelikud, algklassid- 1, 5 tundi;
põhikool, gümnaasium, kutsekool, kõrgkool- kuni 3 tundi.

Igast õppeastmest saab kool esitada võistlusele ühe meeskonna (1 – 4 klass; 5 – 9 klass;
gümnaasium, kõrgkool, kutsekool)

Võistlusjuhendi ja täpsema info edastame juba registreerunud meeskondadele.

Goldbergi masina ehitamise võistlusel tunnustame nutikamaid ehitisi ning anname välja
mitmeid eripreemiaid.

Link registreerimise juurde: https://forms.gle/9xxf5jdokmuNZ8iK8
Lisainfo saamiseks võid kirjutada: hariduskopter@gmail.com