Кружки по интересам

Кружки по интересам в 2020/2021 учебном году

Nimi Juhendaja Toimumisaeg
Ansambel Jelena Afanasjeva E, T, N 7. tunnid
Avastusõpe 1.a klassile Hiie Taklai K 6. tund
Avastusõpe 2.a klassile Olga Valgepea-Sergeeva K, N, R 6. tunnid
Avastusõpe 2.b klassile Svetlana Uisk E, T, K 6. tunnid
Avastusõpe 3.b klassile Nadežda Plohhova T, N 6. tunnid
Avastusõpe 4.c klassile Jelena Kolmõkova E, T, N, R 6. tunnid
Disaini- ja kujunduse ring Antonina Lattu E, T 7.-8. tunnid
Ettevõtlik kool — projektõpe 1.b klassile Veera Vinokurova E, R 7. tunnid; K 6. tund
Ettevõtlik kool — projektõpe 2.c klassile Tatjana Volnuhhina E 6. tund; T, K, N, R 7. tunnid
Huvitav eesti keel 3.b klassile Olga Valgepea-Sergeeva, Olesja Suhhov T 5. tund
Huvitav inglise keel 6.a klassile Irina Šapovalova K 7. tund
Informaatika huviring 2.klassidele Irina Gritsinenko E 5. tund
Informaatika huviring 3.-4.klassidele Irina Gritsinenko E 6. tund
«IT-lapsed» 3.b klassile Nadežda Plohhova K, N 6. tunnid
Jagrattakoolitus Galina Safronova T, N 7. tunnid
Klubi «Erudiit» 2.a klassile Tatjana Laada K 5. tund
Klubi «Erudiit» 2.b, 2.c klassidele Tatjana Laada K 6. tund
Klubi «Erudiit» 3.-4.klassidele Tatjana Laada T 6. tund
Klubi «Erudiit» 5.-8.klassidele Tatjana Laada R 7. tund
Klubi «Erudiit» 9 klassidele Tatjana Laada R 15:00-16:00
Koor 1.b, 1.e klassidele Jelena Afanasjeva E 6. tund, K 5. tund
Koor 2.b, 2.c klassidele Jelena Afanasjeva E 5. tund, T 6. tund
Koor 3.b, 5.b, 5.c klassidele Jelena Afanasjeva K 6. tund
Koor 4.b, 4.c klassidele Jelena Afanasjeva N 6. tund
Kunstiring 1.e klassile Inga Matišinets N 6. tund
Meediaring Antonina Lattu K, R 7. tunnid
«Noored ekskursioonijuhid» 7.-9.klassidele Ljudmila Zagorulko R 7. tund
Projektiõpe 8.c klassile Inna Gorbunova E, T, K, N 8. tunnid
Tantsuring «Pääsuke» 1.klassidele Nadežda Maysuryan R 5. tund
Tantsuring «Pääsuke» 2.klassidele Nadežda Maysuryan E 6. tund
Tantsuring «Pääsuke» 3.klassidele Nadežda Maysuryan N 6. tund
Tantsuring «Pääsuke» 4.-5.klassidele Nadežda Maysuryan N 7. tund, R 6. tund
Tantsuring «Pääsuke» 6.klassidele Nadežda Maysuryan E, K 7. tunnid
Teaatristuudio «Edelweis» 1.b klassile Tatjana Laada T, R 5. tunnid
Teaatristuudio «Edelweis» 2.klass Tatjana Laada E 5. tund
Teaatristuudio «Edelweis» 5. klassidele Tatjana Laada T, N 7. tunnid
Teaatristuudio «Edelweis» 8.a klassidele Tatjana Laada E 8. tund; K, R 7. tunnid
Õpilasfirma 7.c, 9.klassidele Oksana Kutsjak E 7. tund