„Kaasaegsed infotehnoloogiad energeetikaettevõtetes“

energia ttu

25. aprillil toimub kolledžis Informaatikapäev „Kaasaegsed infotehnoloogiad energeetikaettevõtetes“. Üritusest võtavad osa: infotehnoloogia, energeetika, masinaehitustehnoloogia jt sarnaste valdkondade tudengid ning kõik huvitatud üld- ja kutsehariduskoolide õpilased.

IT-päeva läbiviimist toetab Eesti Energia AS.

Ootame igast koolist osalema 6 – 8 (üli)õpilast.

II osa Informaatikapäev 25. aprillil 2014 kell 12.00 -16.00

KAVA:

1.      Koduse töö esitlus ( vt täpsem info manuses), mille eesmärgiks on koostada ja tutvustada reaal- või virtuaalmudelit ühel alljärgnevatest teemadest:

• Tark ettevõte või tark kontor
  • Põlevkivi elutsükkel (näit põlevkivist energiani)
  • Tööstuslike võrkude struktuur

Mudeli võib teha tarkvara abil (PowerPoint, Flash, 3D modelleerimise tarkvara, programmeerimiskeskkond, vm).

NB! Kodune töö tuleb saata hiljemalt 23. aprillil e-postile zanna.gratsjova@ttu.ee!

2.      Informaatikapäeva viktoriin, kindlasti vaja tutvuda 14. märtsi Eesti energia AS esitlusega, vt ESITLUS.

3.      Tehnilised ülesanded, praktiline konkurss, kus (üli)õpilased panevad proovile oma oskused arvuti kokkupanemisel, arvuti võrguosade ja kontrollerite iseärasuste tundmisel jm.

PAREMAID OOTAVAD RAHALISED AUHINNAD! Preemiafond 300 €.

Vajalik võistkondade (meeskonnas võib olla 1-8 liiget) eelregistreerumine REGISTREERUMINE

Täpsem info: Žanna Gratšjova, e-post zanna.gratsjova@ttu.ee, mob 580 54324