Konverents „Terve õpilase kuju. Füüsilised harjutused ja tervislik toitlustamine“

23. aprillil 2015, 10.00 – 13.00

Toimumiskoht: Jõhvi Vene Gümnaasium, Narva mnt 16, Jõhvi

Töökeel: eesti keel ja vene keel

Honeyview_IVG

Konverentsi eesmärgiks on tutvustada õpetajate ja õpilaste tegevust uurimis-ja loovtööde valdkonnas teemal „Ida-Virumaa õpilaste tervislik eluviis“. Osalemiseks on kutsutud kõik maakonna koolid. Konverentsi toetab  IVOL.

Kutsume teisi koole osalema sellel konverentsil, jagama oma kogemusi ja tutvustama enda kooli loovtööde ja uurimistööde tulemusi. Sellel päeval on osalejatel ka võimalus tutvuda kaasaegsete programmidega mobiiltelefonide ja tahvelarvutite jaoks, mis võimaldavad jälgida inimese tervist ja füüsilist vormi. Parimad tööd autasustatakse kinkekaartidega Toila Spa-sse. Kõik tööd avaldatakse  konverentsi teatmikus.

Esinemise aeg on 15 min.

Eelregistreerimine kuni 17. aprillini.

Tel. 55584198 või meili teel  tatjana.gromova@jvg.eeviktor@johvisport.ee

Registreerimisel palume märkida esinemise teema, kool ja klass.

Projekti juhendajad on Tatjana Gromova, JVG õppealajuhataja ja Viktor Predbannikov, JVG kehalise kasvatuse õpetaja.