Majandusolümpiaadi lõppvoor

mark

Neljapäeval, 02.aprillil toimus Tallinnas JA Eesti korraldatud majandusolümpiaadi vabariiklik voor, kus meie maakonda esindasid Mark Gerassimenko meie koolist ja Mariethe-Piret Niglas Kohtla-Järve Järve Gümnaasiumist. Kokku oli kutsutud lõppvooru 34 õpilast, osales 32.

Valikaine majandus- ja ettevõtlusõpetus gümnaasiumis on kaks kursust, seepärast ka osavõtjad viimastest klassidest. Mark oli ainuke osaleja 10.klassist, kellel veel esimene kursus lõpetamata.

Tulemused:

1.-2.koht

Mark Gerassimenko, Jõhvi Vene Gümnaasium (10.kl)

Carl Robert Sookael, Türi Ühisgümnaasium (12.kl)

Jagamisele läksid ka 3. ja 4. koht.

Pärast olümpiaadi jätkus päev aktusega, kus auhinnati ettevõtlusmuinasjuttude parimaid kirjutajaid, ettevõtlusmängu Eesti Titan mängijaid, Creatloni võistlusest osavõtjaid ja tunnustati ka majandus- ja ettevõtlusõppe olümpiaadil osalenuid.

Estonian Business Schooli rektor Arno Almann tunnustas kõiki olümpiaadil osalenuid ja andis võitjatele üle tunnistused. Mõlemal noormehel on soovi korral võimalus jätkata õpinguid EBS-s.

Aktus oli väga pidulik, tunnustust jagati rohkem kui 100 õpilasele ja nende õpetajatele üle Eesti. Meile esines EBS-i kammerkoor ja päeva lõpetas ühine tordisöömine.

Ellu Kullamägi