Meie saavutused

Aineolümpiaadide tulemused 2019-2020

  1. Aleksander Fedorenko (4.a) – matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor, III.koht, õpetaja Hiie Taklai
  2. Emili Matjušenko (5.a) – matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor, I.koht, õpetaja Irina Vesi
  3. Ljubov Melnik (5.a) – matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor, III.koht, õpetaja Irina Vesi
  4. Artjom Poršnev (6.c) – matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor, II.koht, õpetaja Ljudmila Kulatšenko
  5. Devid Toomast (9.c) – matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor, I.koht, õpetaja Ljudmila Kulatšenko, keemiaolümpiaadi piirkonnavoor, I.koht, õpetaja Nadežda Pavljut, füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor, I.koht, õpetaja Tatjana Ostretsova.
  6. Konstantin Pavlov (8.c) – keemiaolümpiaadi piirkonnavoor, I.koht, õpetaja Nadežda Pavljut, matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor, II.koht, õpetaja Tatjana Ostretsova, geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor, III.koht, õpetaja Nataliya Lobosok; looduseõpetuseolümpiaadi piirkonnavoor, I.koht, bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor, II.koht, õpetaja Nataliya Lobosok, füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor, I.koht, õpetaja Tatjana Ostretsova
  7. Norbert Feldman (6.c) – bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor, I.koht, õpetaja Inna Rubtsova
  8. Timofei Kolpakov (6.c) – bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor, III.koht, õpetaja Inna Rubtsova
  9. Aleksandr Dorofejev (7.a) – bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor, III.koht, õpetaja Nataliya Lobosok, geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor, III.koht, õpetaja Nataliya Lobosok
  10. Aleksandr Savitski (8.c) – keemiaolümpiaadi piirkonnavoor, II.koht, õpetaja Nadežda Pavljut, bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor, III.koht, õpetaja Nataliya Lobosok, füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor, II.koht, õpetaja Tatjana Ostretsova
  11. Aleks Ferschel (9.c) – füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor, II.koht, õpetaja Tatjana Ostretsova
  12. Konstantin Luur (9.a) – geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor, III.koht, õpetaja Nataliya Lobosok, füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor, III.koht, õpetaja Tatjana Ostretsova
  13. Elizaveta Kuzmina (9.c) – keemiaolümpiaadi piirkonnavoor, II.koht, õpetaja Nadežda Pavljut
  14. Anastassia Rjabušenko (8.a) – keemiaolümpiaadi piirkonnavoor, III.koht, õpetaja Nadežda Pavljut
  15. Kamilla Tšaltseva (9.a) – maakondlik eesti keele, kui teise keele olümpiaad, II.koht, õpetaja Mari Jaanus
  16. Natali Žogal (7.c) -  informaatikaviktoriin Kobras, lõppvoor, VIII.koht, õpetaja Irina Gritsinenko

 

Aineolümpiaadide tulemused 2018-2019

  1. Devid Toomast(8.c) -   füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor, I.koht, õpetaja Tatjana Ostretsova

keemiaolümpiaadi piirkonnavoor, II.koht, õpetaja Nadežda Pavljut

  1. Svetlana Goman(9.b) – kunstiolümpiaadi piirkonnavoor, I.-II.koht, õpetaja Nadezda Plohhova
  2. Polina Bogens(6.c) -      matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor, I.koht, õpetaja Ljudmila Kulatšenko
  3. Eduard Sapego(4.b) -    matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor, I.koht, õpetaja Svetlana Uisk
  4. Rita Razvarova(9.b) -    keemiaolümpiaadi piirkonnavoor, II.koht, õpetaja Nadežda Pavljut
  5. Konstantin Luur(8.a) –bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor, III.koht, õpetaja Natalia Lobosok

geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor, III.koht, õpetaja Natalia Lobosok

füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor, III.koht, õpetaja Tatjana Ostretsova

keemiaolümpiaadi piirkonnavoor, III.koht, õpetaja Nadežda Pavljut

  1. Emili Matjušenko(4.c) – matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor, III.koht, õpetaja Tatjana Volnuhhina
  2. Aleksandr Dorofejev(6.a) – bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor, III.koht, õpetaja Natalia Lobosok
  3. Asmik Chamyan(8.a) – kodunduse olümpiaadi piirkonnavoor, II.koht, õpetaja M.Pinna-Valge
  4. Alissa Anissimova(9.b) – käsitöö olümpiaadi piirkonnavoor, II.koht, õpetaja M.Pinna-Valge

11. Alissa Rodionova – maakondlik inglise keele olümpiaad, I.koht, õpetaja Jelena Ignatieva

12. Miron Aljoškin (1.a), Emilia Vesi (2.a), Aleksander Fedorenko (3.a), – I kooliastme matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor, meeskond,  III.-IV.koht, õpetajad Diana Astok, Mari Jaanus, Hiie Taklai

13.  Aleksander Fedorenko (3.a) – matemaatika olümpiaadi piirkonnavoor, II.-III.koht, õpetaja Hiie Taklai

14. Aleksander Jakovlev (5.a) – inimeseõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor, I.koht, õpetaja Riina Trankmann

Aineolümpiaadide tulemused 2017-2018.õ.a.

  1. Alisa Rodionova – maakondlik inglise keele olümpiaad, 1.koht, õpetaja S.Gostiševa
  2. Ignatjevskaja Polina – вышла в финал XV Международной олимпиады по русскому языку, õpetaja N.Železnjakova
  3. Konstantin Luur – geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor, 3.koht, õpetaja N.Lobosok, bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor, 3.-4.koht, õpetaja N.Lobosok
  4. Artur Stassenko – matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor, 2.koht, õpetaja L.Kulatšenko
  5. Maria Kuzmenkova – keemiaolümpiaadi piirkonnavoor, 2.koht, õpetaja N.Pavljut, matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor, 2.koht, õpetaja J.Jermolova
  6. Konstantin Zaitsev – füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor, 1.koht, õpetaja T.Ostretsova
  7. Rita Razvarova – bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor, 3.koht, õpetaja I.Mussajeva
  8. Maria Ostretsova – matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor, 1.koht, õpetaja L.Kulatšenko
  9. Polina Bogens – matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor, 3.koht, õpetaja L.Kulatšenko
  10. Ljubov Melnik – maakondlik algklasside eesti keele olümpiaad, 2. koht, õpetaja O.Valgepea-Sergeeva

Aineolümpiaadide tulemused 2017

Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor

Viktoria Mihhailova 9.kl. – 1.koht

Snezhana Belyankina 9.kl. – 2.koht

Veronika Toomik 8.kl. – 2.koht

Maria Kuzmenkova 8.kl. – 3.koht

Õpetaja  Nadežda Pavljut

 

Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

Kirill Lobossok 8.kl. – 3.koht, õpetaja Inna Mussajeva

Konstantin Luur 6.kl. – 3.koht, õpetaja Natalia Lobossok

 

Loodusteaduse olümpiaadi piirkonnavoor

Maria Kuzmenkova 8.kl. – 3.koht

 

Matemaatika olümpiaadi piirkonnavoor 4.-6.kl

Polina Bogens 4.kl -  1.koht, õpetaja Irina Vendik

Jekaterina Varfolomejeva 5.kl. -  3.koht, õpetaja Tatjana Ostretsova

Etlejate konkurss(piirkonnavoor)

Jan Rõzikov 4.kl  – 1.koht, õpetaja Tatjana Laada

 

Eesti keele teise keelena projektialase olümpiaadi tulemused (piirkonnavoor )

Jelena Samsonova 8.kl. – 1 koht, õpetaja Diana Astok

Maria Kuzmenkova 8.kl. – 2.koht, õpetaja Diana Astok

Viktoria Mihhailova 9.kl. – 3.koht, õpetaja Valentina Jakimova

 

Rahvusvaheline matemaatikavõistlus Känguru

Emili Matjušenko – 1.koht pre-ekolier (piirkonnavoorus) Õpetaja Tatjana Volnuhhina

Polina Bogens – 1.koht ekolier(piirkonnavoorus) Õpetaja Irina Vendik

 

 

Parim töö projektis „Mudel Euroopa Parlament“

Snezhana Belyankina 9.kl.

Jana Hrissanfova 9.kl.

Viktoria Mihhailova 9.kl

Maria Škatova 9.kl.

Õpetaja Oksana Kutsjak

 

Avatud intellektuaalmängude rahvusvahelises meistrivõistluses (3.koht)

Võiskond “Brains” 7.kl

Konstantin Zaitsev

Rita Razvarova

Sergei Kuznetsov

Ksenia Kolkina

Aleksandra Kolomijets

Õpetaja Tatjana Laada

 

V Eesti meistrivõistlus intellektuaalmängude (1.koht)

Võistkond “Raamatukoid” 6.kl

Konstantin Luur

Vladislav Jermakov

Anna Jurjeva

Viktoria Kotškina

Kamilla Tšaltseva

Aleksandra Kazak

Õpetaja Tatjana Laada