Õpetajad

059xOPET(1)

Jõhvi Vene Põhikooli õpetajate nimekiri

 

Nimi Aine(d) e-mail
Diana Astok algõpetus 1a diana.astok[ät]jvp.edu.ee
Nadežda Plohhova algõpetus 1b nadezda.plohhova[ät]jvp.edu.ee
 
kunst
Mari Jaanus algõpetus 2a mari.jaanus[ät]jvp.edu.ee
Ellu Kullamägi algõpetus ellu.kullamagi[ät]jvp.edu.ee
Irina Vendik algõpetus 2b irina.vendik[ät]jvp.edu.ee
Jelena Kolmõkova algõpetus 2c jelena.kolmokova(ät)jvp.edu.ee
Hiie Taklai algõpetus 3a hiie.taklai[ät]jvp.edu.ee
Veera Vinokurova algõpetus 3b veera.vinokurova[ät]jvp.edu.ee
Inga Matišinets algõpetus 3c inga.matisinets[ät]jvp.edu.ee
Olga Valgepea-Sergejeva algõpetus 4a olga.valgepea[ät]jvp.edu.ee
Svetlana Uisk algõpetus 4b svetlana.uisk[ät]jvp.edu.ee
Tatjana Volnuhhina algõpetus 4c tatjana.volnuhhina[ät]jvp.edu.ee
Natalja Voronina algõpetus 6d 6e 7d natalja.voronina[ät]jvp.edu.ee
 
õpirakustega
Karmen Väli abiõpetaja karmen.vali[ät]jvp.edu.ee
Irina Kolesnikova abiõpetaja irina.kolesnikova[ät]jvp.edu.ee
Violetta Kohjuhhova eesti keel violetta.konjuhhova[ät]jvp.edu.ee
     
Inna Gorbunova eesti keel inna.gorbunova[ät]jvp.edu.ee
Riina Trankmann ajalugu riina.trankmann[ät]jvp.edu.ee
 
ühiskonnaõpetus
Snežana Masljakova vene keel ja kirjandus snezana.masljakova[ät]jvp.edu.ee
Svetlana Agejeva vene keel ja kirjandus svetlana.ageeva(ät)jvp.edu.ee
Ljudmila Zagorulko vene keel ja kirjandus ljudmila.zagorulko[ät]jvp.edu.ee
Natalja Železnjakova vene keel ja kirjandus natalja.zeleznjakova[ät]jvp.edu.ee
Jelena Ignatieva inglise keel jelena.ignatieva[ät]jvp.edu.ee
Irina Šapovalova inglise keel irina.sapovalova[ät]jvp.edu.ee
Svetlana Gostištševa inglise keel svetlana.gostistseva[ät]jvp.edu.ee
Svetlana Jastrebova inglise keel svetlana.jastrebova[ät]jvp.edu.ee
Ljudmila Kulatšenko matemaatika ljudmila.kulatsenko[ät]jvp.edu.ee
Olga Bulajeva matemaatika olga.bulajeva[ät]jvp.edu.ee
Tatjana Ostretsova matemaatika tatjana.ostretsova[ät]jvp.edu.ee
 
füüsika
Jelena Jermolova matemaatika jelena.jermolova[ät]jvp.edu.ee
 
füüsika
 
Nadežda Pavljut keemia nadezda.pavljut[ät]jvp.edu.ee
Natalia Lobosok bioloogia natalia.lobosok[ät]jvp.edu.ee
 
loodusõpetus
 
geograafia
Maksim Stepanenko informaatika maksim.stepanenko(ät)jvp.edu.ee
Oksana Kutsjak ajalugu oksana.kutsjak[ät]jvp.edu.ee
 
ühiskonnaõpetus
     
Tatjana Laada inimeseõpetus tatjana.laada[ät]jvp.edu.ee
Inna Rubtsova loodusõpetus inna.rubtsova[ät]jvp.edu.ee
 
geograafia
Viktor Predbannikov kehaline kasvatus viktor.predbannikov[ät]jvp.edu.ee

 

Jelena Afanasjeva muusika jelena.afanasjeva[ät]jvp.edu.ee
Margit Pinna-Valge kunst, käsitöö ja kodundus margit.pinna-valge[ät]jvp.edu.ee
Viktor Vesi tööõpetus viktor.vesi[ät]jvp.edu.ee