Õpetajad

059xOPET(1)

Jõhvi Vene Põhikooli õpetajate nimekiri

Nimi Aine(d) e-mail
Mari Jaanus algõpetus 1a mari.jaanus[ät]jvp.edu.ee
Ellu Kullamägi algõpetus ellu.kullamagi[ät]jvp.edu.ee
Irina Vendik algõpetus 1b irina.vendik[ät]jvp.edu.ee
Jelena Kolmõkova algõpetus 1c jelena.kolmokova(ät)jvp.edu.ee
Hiie Taklai algõpetus 2a hiie.taklai[ät]jvp.edu.ee
Veera Vinokurova algõpetus 2b veera.vinokurova[ät]jvp.edu.ee
Inga Matišinets algõpetus 2c inga.matisinets[ät]jvp.edu.ee
Olga Valgepea-Sergejeva algõpetus 3a olga.valgepea[ät]jvp.edu.ee
Svetlana Vasilieva algõpetus 3b svetlana.vasilieva[ät]jvp.edu.ee
Tatjana Volnuhhina algõpetus 3c tatjana.volnuhhina[ät]jvp.edu.ee
Diana Astok algõpetus 4a diana.astok[ät]jvp.edu.ee
Nadežda Plohhova algõpetus 4b nadezda.plohhova[ät]jvp.edu.ee
kunst
Marina Semitševa algõpetus 4c marina.semitseva[ät]jvp.edu.ee
inimeseõp.
Natalja Voronina algõpetus 5d 5e 7d natalja.voronina[ät]jvp.edu.ee
õpirakustega
Violetta Kohjuhhova eesti keel violetta.konjuhhova[ät]jvp.edu.ee
Valentina Jakimova eesti keel valentina.jakimova[ät]jvp.edu.ee
Inna Gorbunova eesti keel inna.gorbunova[ät]jvp.edu.ee
Riina Trankmann ajalugu riina.trankmann[ät]jvp.edu.ee
ühiskonnaõpetus
Snežana Masljakova vene keel ja kirjandus snezana.masljakova[ät]jvp.edu.ee
Svetlana Agejeva vene keel ja kirjandus svetlana.ageeva(ät)jvp.edu.ee
Ljudmila Zagorulko vene keel ja kirjandus ljudmila.zagorulko[ät]jvp.edu.ee
Natalja Železnjakova vene keel ja kirjandus natalja.zeleznjakova[ät]jvp.edu.ee
Jelena Ignatieva inglise keel jelena.ignatieva[ät]jvp.edu.ee
Irina Šapovalova inglise keel irina.sapovalova[ät]jvp.edu.ee
Svetlana Gostištševa inglise keel svetlana.gostistseva[ät]jvp.edu.ee
Svetlana Jastrebova inglise keel svetlana.jastrebova[ät]jvp.edu.ee
Ljudmila Kulatšenko matemaatika ljudmila.kulatsenko[ät]jvp.edu.ee
Olga Bulajeva matemaatika olga.bulajeva[ät]jvp.edu.ee
Tatjana Ostretsova matemaatika tatjana.ostretsova[ät]jvp.edu.ee
füüsika
Jelena Jermolova matemaatika jelena.jermolova[ät]jvp.edu.ee
füüsika
Nadežda Pavljut keemia nadezda.pavljut[ät]jvp.edu.ee
Natalia Lobosok bioloogia natalia.lobosok[ät]jvp.edu.ee
loodusõpetus
geograafia
Maksim Stepanenko informaatika maksim.stepanenko(ät)jvp.edu.ee
Oksana Kutsjak ajalugu oksana.kutsjak[ät]jvp.edu.ee
ühiskonnaõpetus
Tatjana Laada inimeseõpetus tatjana.laada[ät]jvp.edu.ee
Galina Šiškina ajalugu galina.siskina[ät]jvp.edu.ee
inimeseõpetus
Inna Rubtsova loodusõpetus inna.rubtsova[ät]jvp.edu.ee
geograafia
Viktor Predbannikov kehaline kasvatus viktor.predbannikov[ät]jvp.edu.ee
Jelena Afanasjeva muusika jelena.afanasjeva[ät]jvp.edu.ee
Margit Pinna-Valge kunst, käsitöö ja kodundus margit.pinna-valge[ät]jvp.edu.ee
Viktor Vesi tööõpetus viktor.vesi[ät]jvp.edu.ee
Inge Papp muusika inge.papp[ät]jvp.edu.ee

Noorukite rehabilitatsioonikeskuse “Corrigo” õpetajad

Nimi

Ained

Liivi Kask eesti keel teise keelena
Jelena Aleksandrova matemaatika, keemia, füüsika, loodusõpetus
Galina Šiškina ajalugu, geograafia, inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus
Jelena Ignatieva inglise keel
Jelena Põlevina kunst, käsitöö ja kodundus
Arkadi Zakarljuka kehaline kasvatus