Projekt „Üks päev ettevõtjana“ Jõhvi Vene Põhikoolis

Pupil on books
Portrait of cute girl sitting on pile of books and looking at camera

Stardib projekt

16.10.2017 aastal stardib projekt „Üks päev ettevõtjana“. Projektis osaleb  10 Ida-Virumaa kooli . Meie koolist osalevad projektis seitsmendate klasside õpilased. Õpilased saavad projekti käigus reaalse kogemuse ettevõtja rollist ja saavad osaleda põnevas ettevõtmises , mis toimub esmakordselt. Projektis osalevad  õpilased ja ja kohalikud Ida-Virumaa ettevõtted, MTÜ-d või avaliku sektori organisatsioonid. Ida-Virumaa kümnes koolis toimub ühe nädala jooksul  ettevõtjate mess , kus ettevõtte esindajate rollis on selleks ettevalmistatud ja koolitatud põhikooli õpilased. Meeskonnad viibivad erinevates ettevõtetes ühel päeval nende töövarjuna, keda nad soovivad messil esindada. Õpilased ja ettevõtjad saavad  eelnevalt teadmisi kogenud asjatundjatelt ettevõtte esindamisest messil ning praktilisi oskusi läbi meediakoolituse kaudu reklaamvideode tegemisest.

Edu ja jaksu  kõigile !

Valentina Kuznetsova