Püha Patricku päev

• 12
  • 13
  • 14

12.märtsil oli korraldanud Jõhvi Vene Gümnaasiumis Püha Patricku päevale pühendatud kontsert. See üritus oli läbi viidud inglise keeles 11. klassi õpilase Maria Tamm uurimistöö praktilise osana. Kontsert oli mõeldud 3.-6. klassi õpilastele ja see toimus aulas esimese tunni ajal. Sissepääsul anti kõikidele soovijatele brošüürid Püha Patricku päeva kohta. Selleks kontserdiks õppisid 4.B klassi õpilased luuletusi, 12.В klassi õpilane Ruslan Tšerkasskihh laulis Püha Patricku päeva laulu ning Antonina Lattu ja tantsurühm esinesid iiritantsuga. Oli ka läbi viidud väike viktoriin Püha Patricku päeva auks, pärast seda said kõik osalejad magusa auhinna – iiriküpsiseid. Kontserdil külastajad soovisid ka edaspidi Püha Patricku päeva tähistada.

Maria Tamm, 11B