Spordipäev 2019

Spordinädala raames toimus ka meie koolis Spordipäev. Esimeste klasside jaoks olid läbi viidud “Rõõmsad teatejooksud”, 2.-3. klassid tegid maastikul orienteerumist, 4.-5. klassid osalesid võistlustel, mida organiseerisid kaasõpilased oma loovtöö raames. 6.-8. klasside vahel toimusid köievedu-, rahvastepalli-, saalihoki- ja teatejooksuvõistlused.
Samuti käisid meil avatud treeningutega külas korvpallitreenerid koolis “Hallika” ning toimus avatud treening ka rahvusvahelise projekti “Laste kergejõustik IAAF” programmi järgi.
Õpilased võtsid osa ka Alutaguse noorte mängudest jalgpallis ning saavutasid 3. koha.
Erilised tänusõnad 7c. ja 9. klassi õpilastele, kes Spordinädala läbiviimisel kaasa aitasid.