Südamepäev Iisakus

27.aprillil osalesid 8.A klassi õpilased Iisaku Gümnaasiumi südamepäeval „Toidun ja liigun teadlikult“

Ürituse eesmärgiks oli teadvustada õpilastele tervisliku eluviisi tähtsust meie elus, õpetada neile õiget toitumist ja sportimist. Päeva alustasid Iisaku Gümnaasiumi 9.klassi tüdrukud, kes näitasid videopresentatsiooni E- ainetest ja vitamiinidest. Sellele järgnesid liikumis-ja tutvumismängud aulas. Pärast seda kohtusime fitnesvõistluste mitmekordse auhinnalise koha võitja Signessa Kalmusega, kes vastas meie küsimustele tervisliku toitumise kohta. Päevakava jätkas teemakohane mälumäng kuldvillaku stiilis.

Pärast lõunat ootasid meid töötoad, kus õppisime valmistama piimakokteili, analüüsisime   poejäätise koostisaineid, uurisime meie poodides müüdavate puuviljade päritolumaid ning arvutasime nende toomisega seotud transport-kulusid, tegime ka aeroobikat. Eriti huvitav oli töötuba „Alkoprillid“, kus saime kogeda, mida tunneb inimene pärast ühe pudeli õlle tarbimist. Ei soovita kellelgi sellises seisundis rooli istuda! Südamepäev Iisaku Gümnaasiumis meeldis meile väga – lahkusime koolist hea tujuga ja magusate kingitustega.

Täname Iisaku Gümnaasiumi lahke vastuvõttu eest.

Aitäh ka Tatjana Gromovale, selle õppekäigu korraldajale.

Kirill Volkov

Maria Škatova

Fotod: Tatjana Gromova

IMG_20160427_112242 (1) IMG_20160427_132517 IMG_20160427_132806 IMG_20160427_143706