Tartu ülikooli arvutiteaduse instituut kutsub osalema informaatika huvilaagrites

Informaatika huvilaagrid on mõeldud kõikidele keskkooliõpilastele, kes tunnevad huvi informaatika vastu. Tegemist on hea võimalusega tutvuda väga huvitava valdkonnaga ja miks mitte ka leida enda tuleviku karjäär.

Kõik noored vanuses 15-22 on oodatud TASUTA registreerima ja osalema.

Huvilaagrid toimuvad erinevatel teemadel töötubade vormis arvutiteaduse instituudi (Liivi 2, Tartu) arvutiklassides ning on tasuta. Töötoad algavad kell 10.00, sisaldavad seltskondlikku lõunasööki koha peal ning lõppevad kell 16.30. Huvilaagrites osalejatel on soovitatav võimalusel kaasa võtta isiklik sülearvuti, et oleks võimalik vajalikud keskkonnad seadistada ka osalejate arvutites. Kõik töötubades osalejad saavad ligipääsu ka materjalidele ning jääb võimalus teemaga hiljem iseseisvalt edasi tegelda. Mais 2015 toimuvad IT huvilaagrid järgnevatel teemadel:

Miniarvuti Raspberry Pi (9. mai)

Mänguline Python programmeerimine (9. mai)

Mänguline Python programmeerimine (30. mai)

Praktiline küberturvalisus (30. mai)

Registreeruda ning töötoa teema valida on võimalik järgneval lehel: http://goo.gl/pMwlOn

TÜ Arvutiteaduse instituudi huvilaagrite toimumist toetab Haridus- ja Teadusministeerium ning SA Eesti Teadusagentuur.

Kohtume Tartu Ülikooli Arvutiteaduse instituudis