Teadusklubid

Nutikad insenerid

TTÜ Virumaa Kolledž korraldab kooliõpilastele järgmisi teadusklubisid:

1. Nutikad insenerid

2. Põnev keemia

3. Avastuste akadeemia

4. Veebirakenduste loomine

5. Prototüüpimise programm

6. Eesti keele ja kultuuri klubi

7. Robootikaklubi

8. Saladuslik põlevkivi

9. Multiplikatsioon ja multimeedia.

Lisainfo ja registreerumine klubidesse TTÜ Virumaa Kolledži kodulehel http://www.ttu.ee/virumaa-kolledz/

NUTIKAD INSENERID?

• Oled 9.-12. kl. õpilane
  • Oled aktiivne ja töökas
  • Oled valmis uuteks teadmisteks ning soovid oma teadmisi praktikas rakendada
  • Tahad teada ja näha, kuidas saab kasutada inseneritöös nutitehnoloogiat

LIITU NUTIKLUBIGA! Osalemine on TASUTA.

ESIMENE KOHTUMINE 14. september kell 16.00 2016

TTÜ Virumaa Kolledžis, Järveküla tee 75, Kohtla-Järve (kellaaeg täpsustub peale registreerimist)

SIND OOTAB:

• Sissejuhatav seminar-loeng teemal “Nutikas insener”

Tutvustav semenar, kus räägitakse inseneri tööst, selle vajalikkusest meie regioonis. Seletakse võimalusi kasutada nutitehnoloogiat. Seminaris palutakse rääkima ka sel teemal Eesti Energia spetsialiste.

• Töötoad

Töötuba toimub kord nädalas. Osalejad tegutsevad paaris. Osalejate jagatakse õpematerjale ning nutitelefonid (üks telefon paari kaupa). Projektis osalejad proovivad erinevaid kontrollerid tööle panna nutitelefonide abil (ühendada kontrollerid tuulegeneraatoritega energia tootmiseks), õppivad tegema igasuguseid mõõtmisi, kasutades spetsiaalseid programme telefonis ja internetis.

Osa kohtumistest on pühendatud projektile “Tark maja”, kus kasutades TTÜ Virumaa Kolledži laboriruumi “Tark maja” õpetatakse kasutama nt signalisatsiooni ja valgustuse juhtimises ka nutitelefone.

• Lõpuseminar

Diplomite väljastamine ja enda ideede demonstreerimine. Õpilased demonstreerivad oma ideed, kus saab veel nutitelefone kasutada inseneri töös.

REGISTREERIMINE on kohustuslik.

Täpsem info: