Tervisepäev

Septembrikuus 7. c klassi õpilased viisid läbi tervisepäeva 2. ja 3. klasside jaoks. Korraldati 8 mängujaama koolimaja erinevates kohtades, lapsed pidid need üles leidma ning ära tegema erinevad liiklusharjutused.

Õpilased proovisid kätt õpetaja rollis. Nende jaoks polnud see kerge, nad pidid valmis tegema oma mängujaama, seletama väikestele, mida nad peavad tegema, olema sõbralikud ning abivalmid. Ürituse lõpuks küsisid siiralt “õpetajad”, kuidas pärisõpetajad saavad lastega tööd teha, sest kainikud ei saa millestki aru ja see ärritab väga.

7. klassi õpilaste jaoks oli see väga kasulik kogemus, see arendas koostööd, kohusetundlikkust ning vastutustunnet. Saadi tagasiside ka 2. ja 3. klasside õpetajatelt ja õpilastelt.

2.a ja 3.a klass õpetajad Mari ja Ellu

Tervisepäeval said 2. a ja 3.a keelekümbluslapsed huvitava ja natuke teistmoodi kogemuse.
Palju põnevust pakkus mängujaam “Hüppa õiges tempos!”.
Omamoodi huvitav ja kaasahaarav oli mängujaam “Haara kepp kinni!”
Lastele meeldis!
Aitäh õpetajale Inna Gorbunovale ja õpilastele, kes viisid läbi selle meeldejääva ürituse.

3.c klass Jelena Kolmõkova

Avaldame suurt tänu 7. klassile tervisepäeva korraldamise eest. 3.c klassi õpilastele, meeldis kõik. Lapsed ütlesid, et see oli lõbus, huvitav, informatiivne, 7. klassi õpilased olid lahked. Lastele meeldis kõige enam mäng “Hüppa õiges tempos”! Suur tänu suurepärase projekti eest!

3.b klass Nadežda Plohhova

Avaldame tänu 7.c klassi õpilastele spordipäeva suurepärase korraldamise ja läbiviimise eest! Meile meeldisid erinevad  huvitavad mängujaamad, mis oli vaja üles leida saatekirja abil, põnevad ja kaasahaaravad ülesanded, meeldis ka suhtlemine vanemate õpilastega. Oli lõbus, põnev ja tõeliselt tore spordipäev!

Suur tänu!

3.b,d klass Irina Vendik

Tervisepäev oli halvast ilmast hoolimata väga tore. Lastele meeldis piltide järgi mängujaamade otsimine. Ülesanded olid väga mitmekesised ja huvitavad. Mängujuhid olid tublid, kuid  tahaks, et selgitused oleksid konkreetsemad ja arusaadavamad.

Suur tänu ettevalmistuse eest!