Väikeste keelekümblejate kevadpidu

17.mail oli 1.-4. keelekümblusklasside kevadpidu.

Kõikide klasside õpilased olid varakult meisterdanud kutsekaardid oma perele, et kõik saaksid aega planeerida ja peole tulla. Tulijaid oli palju ja see tegi rõõmu esinejatele! Iga laps tahab ju näidata, mida ta on õppinud ja harjutanud.

Enne kava algust tervitas kõiki kooli direktor pr Irina Šulgina. Ta tervitas emasid – vanaemasid möödunud emadepäeva puhul ja rääkis meie kooli keelekümbluse heast tasemest.

IMG-0386

Selle aasta kontsert võttis kokku kevadised tähtpäevad ja oli kokkuvõte sellest, mida on õpitud. Emadepäev oli läbiv teema, millest lugesid ja laulsid kõik klassid.

Kava oli huvitav ja mitmekesine. Lapsed esinesid laulude, luuletuste, pillilugude, tantsu ja näitemänguga.

Peole andsid esimese hoo sisse 2.a klassi õpilased. Nagu võluväel kerkisid vaatajate ette kevadistes värvides metsalilled, pikast talveunest putukad ja konnad ning lõpuks unimüts karu. Sõnaline osa vaheldus lauludega.

Järgmisena astusid lavale meie kõige nooremad 1. a klassi õpilased ning seejärel 3.a õpilased, kes lugesid luuletusi kevadlilledest ja laulsid emast.

4.a õpilased alustasid oma etteastet kitarripalaga ja lugesid luuletuse, laulsid laule emast ja emale ja lõpetasid kauni flöödipalaga.

Seejärel keksisid lavale 1.a ja 2.a tantsulapsed, et esitada lustakas „Pliks ja plaks“.

Igal lool on algus ja lõpp. Kevadpeo lõpetamiseks tulid kõik esinejad ja õpetajad publiku ette, et laulda koos meie õpetaja Inge loodud laulu meie koolist.

Tugev aplaus oli tore tunnustus esinejatele ja pani peole kordamineku pitseri.

Tänusõnad:

Kõik esinejad olid väga-väga tublid. Suur aitäh teile kõigile!

Head emad-isad, vanaemad-vanaisad, õed-vennad ja sõbrad siiras tänu teile, et meid vaatama- kuulama tulite!

Lapsi toetanud õpetajad