Väikeste keelekümblejate sügispidu

Alustasime eelmisel aastal uue traditsiooni loomisega, et üllatame oma vanaemasid, vanaisasid ja kõiki meie lähedasi sügisese kontserdiga. Sellega tähistame vanavanemate päeva, mis sellel aastal oli 8.septembril. Tervituskõnega esines kooli direktor pr.Irina Šulgina.
Luuuletuste, laulude ja tantsude õppimiseks-kordamiseks oli aeg küll lühike, aga saime hästi hakkama. Isegi meie noorimad, kes vähem kui kuu koolis käinud, olid julged ja tublid.
Kontsert oli väga mitmekesine, aga eestikeelne, sest selles keeles me just õpimegi. Loeti luuletusi ja lauldi vanavanematest tänuks nende tähelepanu, jagatud hoole ja armastuse eest. Toredad olid muusikapalad erinevatel instrumentidel, sest meie õpilased on laialdaste huvidega.
Meil, õpetajatel, on suur rõõm sellest, et meie pidudel on saal alati kuulajaid-vaatajaid täis.
Täname, et meie tegemisi sel moel toetate!
Kohtume jälle!
Väikeste keelekümblejate õpetajad