XXIX Jõhvi “Hüppaja päev”

Ligi 100 noort sportlast võttis osa Jõhvi “Hüppaja päev”-ast, mis põlvneb aastast 1986, mil oli esimest korda korraldatud võistlused Jõhvi Vene Põhikooli spordisaalis. Tol aastal toimusid need võitlused Jõhvi Spordikooli ja kergejõustikuklubi “VISA” toetusel. Seekord toimusid võistlused Ahtme Spordihallis. Võistluste programmis olid kaugus-, teivas- ja kõrgushüpe, lisaks ka kolmikhüpe.
Võistluste osalejateks olid noored sportlased Tallinnast, Rakverest, Kohtla- Järvelt ja Jõhvist.

Võistluste võitjateks oma vanuserühmades teivashüppes said: Kris Sipolainen – tulemusega 235 cm “D” klassis, Aleks Malm – tulemusega 285 cm “C” klassis ja Matias Egdre Lind – tulemusega 325 cm “B” klassis, kõik Rakvere “Vike” klubi esindajad. Tüdrukutest “C” klassis saavutas võidu Jõhvi Spordiklubi esindaja Pippi-Lota Enok, “B” klassis aga “Vike” klubi esindaja Marlen Müla (tulemus – 295 cm).
Suurepärased tulemused näidati kolmikhüppes. Võistluste võitjaks “J” klassis tuli Kohtla-Järve kergejõustilkuklubi “Atleetika” esindaja Ilja Pimenovs, kelle parima katse tulemuseks on 13,30 m. Samuti on hea tulemus ka Tallinnlasel – Darja
О`Коnnel Bronin, kelle tulemus on 11,90 m. Võitjateks tulid ka Jaroslav Sivuha, Daniel Kedrov, Ksenia Oleinik ja Кristine Rõbatsjonok (kõik «Audentese SK»), Grigori Velikanov ja Ivan Smirnov (mõlemad «Kalev» Силламяэ), Аnastassia Bogatõrjova «Mits» и Аnna Pivovarova «Tsefei».
Head tulemused on ka kõrgushüppajatel. Võitjateks said:  Nikolai Filippov«Mits»,  Grigori Velikanov«Kalev», Daniel Kedrov «Audentese SK», Deniss Shalkauskas«Visa», Marat Urazaev «Kalev», Helen Holtsman «Vike», Ksenia Oleinik «Audentese SK», Elisabeth Rives Jõhvi Spordikoolist ja Darja
О`Коnnel Bronin «Audentese SK».