Uudised

"Derby autode võidusõit" 20. märts


21.veebruaril 2023 läksid meie kooli õpilased (Aleksander Bessedin, Artur Mihhalski, Dmitri Pavlov, Serafim Vorobjov, Ernest Vesi) Tallinnasse, et osaleda organiseeritud Eesti Tööõpetajate Seltsi poolt võistlustel "Derby autode võidusõit", kus võidusõiduautod olid valmistatud puiduklotsidest, sõltuvalt teatud parameetritest, mõõtmetest ja kaalust. See oli unikaalne võimalus meie õpilastele näidata oma loomingulisi võimeid, rakendada oma füüsika- ja mehaanika alaseid teadmisi ning tutvuda uute inimestega.

Sündmusel osales meie kooliõpilaste kõrval ka teiste Eesti koolide meeskondi, kokku osales võistlustel 95 käsitsi valmistatud autot. Võistluste eesmärk oli luua kõige kiirem autod puiduklotsidest. Iga auto oli unikaalne ja oma kujuline. Võidusõidud toimusid spetsiaalselt ettevalmistatud rajal. Igaüks unustas kõik muu peale oma auto ja soovi võita. Oli väga lõbus ja põnev jälgida võidusõite ja kaasa elada meie õpilastele.

Kuid meie meeskonna peamine saavutus olnud mitte ainult võit, vaid kogemus, mille nad said, ja teadmised, mida nad omandasid. Osalemine võidusõidus puiduklotsidest valmistatud võidusõiduautodega aitas meie õpilastel arendada oma tehnilisi ja loomingulisi oskusi, ületada raskusi ja saavutada seatud eesmärke. Oleme uhked meie õpilaste üle ja soovime neile edaspidiseid edu saavutamisi.

Täname Eesti Tööõpetajate Seltsi sellise mastaapse, meie lastele huvitava ja väga informatiivse ürituse korraldamise eest.

Viktor Vesi
tehnoloogia õpetaja
Jõhvi Vene Põhikool

21.veebruaril 2023 läksid meie kooli õpilased (Aleksander Bessedin, Artur Mihhalski, Dmitri Pavlov, Serafim Vorobjov, Ernest Vesi) Tallinnasse, et osaleda organiseeritud Eesti Tööõpetajate Seltsi poolt võistlustel "Derby autode võidusõit", kus võidusõiduautod olid valmistatud puiduklotsidest, sõltuvalt teatud parameetritest, mõõtmetest ja kaalust. See oli unikaalne võimalus meie õpilastele näidata oma loomingulisi võimeid, rakendada oma füüsika- ja mehaanika alaseid teadmisi ning tutvuda uute inimestega.

Sündmusel osales meie kooliõpilaste kõrval ka teiste Eesti koolide meeskondi, kokku osales võistlustel 95 käsitsi valmistatud autot. Võistluste eesmärk oli luua kõige kiirem autod puiduklotsidest. Iga auto oli unikaalne ja oma kujuline. Võidusõidud toimusid spetsiaalselt ettevalmistatud rajal. Igaüks unustas kõik muu peale oma auto ja soovi võita. Oli väga lõbus ja põnev jälgida võidusõite ja kaasa elada meie õpilastele.

Kuid meie meeskonna peamine saavutus olnud mitte ainult võit, vaid kogemus, mille nad said, ja teadmised, mida nad omandasid. Osalemine võidusõidus puiduklotsidest valmistatud võidusõiduautodega aitas meie õpilastel arendada oma tehnilisi ja loomingulisi oskusi, ületada raskusi ja saavutada seatud eesmärke. Oleme uhked meie õpilaste üle ja soovime neile edaspidiseid edu saavutamisi.

Täname Eesti Tööõpetajate Seltsi sellise mastaapse, meie lastele huvitava ja väga informatiivse ürituse korraldamise eest.

Viktor Vesi
tehnoloogia õpetaja
Jõhvi Vene Põhikool